KOSZTY I CZAS DOSTAWY


Potwierdzenie zamówienia oraz wszystkie informacje na jego temat będą wysyłane na adres mailowy, który został podany przy składaniu zamówienia.

Czas realizacji dostawy liczony jest od momentu zaksięgowania płatności.

CZAS DOSTAWY

Kurier DPD/DHL– 24-48 godziny
Paczkomaty InPost – 24-48 godziny

KOSZT DOSTAWY

Realizujemy przesyłki wyłącznie na terenie Polski.

  1. Kurier DPD/DHL(przedpłata) – 18,00 zł
  2. Kurier (za pobraniem) – 25,00 zł
  3. Paczkomaty InPost (przedpłata) – 15,00 zł

Pamiętaj, aby przy odbiorze paczki od kuriera, sprawdzić jej stan.

ODBIÓR OSOBISTY

Możliwy jest odbiór osobisty w Biadaszki 14,63-430 Odolanów od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, po uprzednim umówieniu się.

ZWROTY

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) masz prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia towaru. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu.

Aby wysłać takie oświadczenie, możesz np. skorzystać z dostępnego poniżej formularza lub napisać do nas na adres kontakt@hot-box-go.pl . Prześlemy Ci potwierdzenie otrzymania oświadczenia.

W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, jesteś obowiązany zwrócić towar do Sklepu niezwłocznie tj. nie później niż w terminie 14 dni na adres: HOT-BOX Drobnikowski Sp. j. Biadaszki 14, 63-430 Odolanów. Możesz także dokonać zwrotu towaru przekazując go do odbioru osobie przez nas upoważnionej (np. kurierowi) przy zachowaniu w/w terminów. Dla zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.

Koszty zwrotu towaru są po Twojej stronie. Sklep zwraca wszystkie dokonane płatności (za zakupiony towar i koszty dostawy, które poniosłeś z pewnymi obostrzeniami – szczegóły w Regulaminie). Zwrotu płatności dokonamy za pomocą takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użyłeś opłacając swoje zamówienie.

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Powyższa strona ma charakter informacyjny. Szczegółowy opis zasad dostaw i zwrotów znajdziesz w Regulaminie sklepu.

Koszyk
Przewiń do góry